Telefonda Dul Bayanlarla Sohbet icin Arayin 0031 858 02 30

Herkese merhaba.Benim adımın önemi yok.size anlatcaklarım ismini vermek istemediğim küçük bir sahil kasabasında geçmiştir.ve tamamen gerçektir.küçüklüğümden beri annem beni hep tahrik etmiştir.

Ailemin tek çocuğu olmamında bir etkisi var tabi.maddi olarak hiç zorluk çekmedik.babamın işleri hep iyiydi.taki annemle babam boşanıncaya kadar.o günden sonra biraz maddi sıkıntı çektik.annem lüks hayata alışmıştı bir kere.Ama çok geçmedi kendine yaşça ufak bir sevgili buldu.ama sevgilisida annemi aldattı.

Çok kötü duruma düşmüştük.Ev sahibimiz de kirayı istiyordu.Onu bile eremiyorduk.Sonunda annem dayanamadı bana dediki bu kış zamanı bir yere çıkamayız hem paramızda yok bir kereden bişey olmaz dedi.Benimde hayalimde hep annemin başkaları tarafından sikilmesi olduğu için hemen kabul ettim.

O gece annemi ev sahibi sabaha kadar sikti.Sonrada başkalarına pazarladı.Böylece annem orospu oldu.Ama bu işte cidden çok para varmış.Bu arada anemin resimlerini çektim.Artık bende çekinmeden sikiyorum.Gönderen: annemfotoTelefonda Dul Bayanlarla Sohbet icin Arayin 0031 858 02 30